Pasted Graphic
Lokalita


Horní Rakousko - Alpy, 15 minut od lyžařského a turistického střediska Hinterstoder (nejbližší lyžařské středisko v Alpách od českých hranic), 25 minut k dalšímu středisku Wurzeralm (Spital am Pyhrn), 90 minut je vzdálen Dachstein.
Bývalá zemědělská usedlost po celkové rekonstrukci a přestavbě na pension se nachází v klidné části krásné podhorské vesničky Steyrling, zcela obklopena zelení.
V zimě vede od domu běžecká stopa údolím (celková délka tratě 16 km).
Ve střediscích Hinterstoder, Vorderstoder, Spital am Pyhrn, Wurzeralm je v zimě celý komplex sjezdovek, vleků, lanovek, sáňkařské dráhy, běžkařské tratě (např. i biathlonové centrum Innerosenau). Od jara do podzimu jsou pak tato střediska základnami pro pěší túry na vrcholy místního masívu „Totes Gebirge“ (nejvyšší vrchol Grosser Priel cca 2.500 m n.m.), pro túry na horských kolech i vodácké radovánky na řece Steyr (obtížnost WW II-IV).

V létě a po celý zbytek roku je možno přímo od domu podnikat pěší výlety i výstupy na přilehlé vrcholy (Kremsmauer cca 1.450 m n.m., Kasberg cca 1.700 m n.m.), výlety na kole pro celou rodinu údolím říčky Steyrling.

Cesta autem z Prahy (cca320km) trvá kolem 4 hod, díky nové dálnice z Lince na Gratz.


Pasted Graphic__Pasted Graphic 1
Pasted Graphic 2